Поребрик

WRG ustanovka-bordiuru Поребрик

Поребрик – це одна з різновидів бордюру. Його пряме призначення – обрамлення клумб і газонів в садах і парках, оформлення міських тротуарів і паркових алей, терас або ступенів, і відділення їх від пішохідних зон.

Цей вид бордюру не підійде для установки на проїжджій частині, так як він не розрахований витримувати серйозні навантаження.

Основними компонентами складу поребрика є бетон, пісок і силікат кальцію. Їх пропорції контролює відповідний державний стандарт України.

До основних функцій тротуарного бордюру можна віднести:

  • декоративну – завдяки поребрику, зелена зона буде виглядати гарніше, а клумба – завершеніше.
  • У випадку з вимощеним бруківкою двором, крім декоруючого штриха, тротуарний бордюр створює фіксуючі рамки для брукованого покриття, не дозволяючи йому деформуватися.

Характеристики бетонного поребрика:

  • висока морозостійкість – відмінно переносить зими, особливо якщо структура виробу не пориста;
  • низьке поглинання вологи;
  • досить міцний (щодо місць свого застосування);
  • великий вибір кольорової палітри дозволить підібрати поребрик під будь-яке забарвлення тротуарної плитки, тим самим завершивши картину;
  • за умови правильного монтажу і експлуатації досить довговічний.

При виробництві поребриків застосовуються дві основні технології:

  • Вібропресування – цей спосіб виготовлення тротуарних бордюрів гарантує довговічність виробів (близько 30 років) і стійкість до вологості і температурних перепадів. До його мінусів варто віднести наявність на виробах тріщин і відколів, а також збільшену пористість.
  • Вібролиття – виробники запевняють, що поребрики, виготовлені таким способом, мають підвищену міцність бетону і низьку пористістю, що автоматично збільшує морозостійкість виробу.

Щоб купити поребрик, в наш стрімкий час зовсім не обов’язково їхати на будівельний ринок або в супермаркет. Досить телефону з виходом в інтернет, і скоро ви вже чекаєте доставку матеріалів. Компанія West Road Group в дорожньо-будівельній галузі вже понад п’ятдесят років, і починала, коли про інтернеті ще ніхто не чув. Але ми не пасемо задніх, і рухаємося в ногу з часом, з колосальним досвідом за плечима.

Замовлення на покупку матеріалів або надання послуг можна оформити на сайті компанії, або зателефонувавши за телефоном +380 (50) 141 00 00.