Продаж матеріалів

WRG label-utrymannya-dorig Продаж матеріалів

Види матеріалів для ремонту і будівництва доріг в Україні

Для того, щоб створити нову або відремонтувати існуючу дорогу крім проекту, виконавців і спецтехніки знадобляться будівельні матеріали.

У складі асфальтових покриттів зазвичай присутні гравій, щебінь, асфальтобетон і бітумні просочення.

Компанія West Road Group спеціалізується на наданні дорожньо-будівельних послуг, і реалізації матеріалів, виготовлених на власному підприємстві. Ми виробляємо асфальтобетонні, бетонні суміші, тротуарну плитку, бруківку, бордюри.

Перелік товарів на продаж

Матеріали для ремонту доріг і їх будівництва

Асфальтобетонна суміш – це штучний матеріал, призначений для дорожньо-будівельних робіт і складається з мінеральних матеріалів (щебеню або гравію) різних фракцій і в’яжучого компонента (бітуму, емульсії або дьогтю).

За допомогою цього матеріалу облаштовують траси, вулиці, площі.

Біло-щебеневое покриття – WRG має великий досвід будівництва доріг такого типу. Даний вид покриття складається з суміші піску і щебеню.

Чорно-щебеневое дорожнє покриття отримується з фракційного щебеню і бітуму з модифікованими добавками.

Оптимальні грунти з додаванням піску і суглинки, укріплені спеціальними добавками і щебенем для кращої експлуатації дорожнього полотна, застосовуються для створення грунтових доріг.

Для будівництва пішохідних доріжок і тротуарів відмінно підійде бруківка з власного цеху компанії.

Під час будівництва дорожнього полотна наша компанія застосовує тільки сучасні технології. Якість матеріалів контролюється власною, акредитованою лабораторією.

Щоб купити матеріали для ремонту дороги, оформляйте замовлення на сайті WRG, або дзвоніть нам за телефоном з розділу Контакти.