Будівництво

WRG label-budivnytstvo Будівництво

Будівництво доріг в Україні з компанією WRG

Компанія West Road Group (WRG) створена з тією метою, щоб якості доріг нашої Батьківщини могли заздрити країни світу з кращими автомобільними дорогами.

Ми недавно відзначили п’ятдесятирічний ювілей, і з усією відповідальністю заявляємо, що маємо достатньо досвіду для вирішення завдань будь-якої складності, пов’язаних з дорожнім будівництвом.

Будівництво доріг: послуги WRG

Отже, що ж конкретно ми вміємо, для кардинального перетворення звичайних, розбитих українських доріг в першокласні автобани нового покоління.

  • Будуємо нові автомагістралі;
  • упорядковуємо те, що є (капітально ремонтуємо).

Видозмінюємо не тільки дороги загального користування, а й приватні володіння, будь то територія власного будинку, двір ОСББ або промисловий об’єкт. Працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що всі державні норми будуть дотримані. Ручаємося за якість матеріалу і кваліфікацію своїх фахівців.

Види покриттів, що використовуються WRG для будівництва автодоріг:

  • асфальтобетонне – цей вид покриття складається з суміші декількох важливих компонентів, пропорції яких задокументовано ГОСТом. Отже, до складу такого асфальту входять: щебінь, відсів, синтетична присадка, мінеральні добавки, а використання бітумного матеріалу забезпечить в’язку дію.
  • Біло-щебеневе покриття складається з піщано-щебеневих сумішей, або з щебеню чи гравію.
  • Чорно-щебеневе – в складі такого покриття є фракційний щебінь і бітум з модифікованими добавками. Будівництво доріг з цього матеріалу – це відмінна ціна, шумозаглушення і влагонепроницаемость.

Комфорт пішоходам гарантує асфальтобетонний тротуар або весела бруківка, обрамлена бордюром.

Потрібна нова грунтовка – легко. Компанія WRG створить її за допомогою грунтів, які підходять саме для даної місцевості. В якості необхідних добавок застосовуємо пісок і суглинку.

Наявність в нашому автопарку спеціалізованих машин (бульдозерів, вантажопідйомників, асфальтоукладників та іншого) дозволяє впоратися з будь-якими видами дорожнього будівництва.

Забезпечити будівництво доріг у всій країні – одне з важливих завдань уряду. Адже саме якісна, надійна і довговічна конструкція дорожнього полотна скоротить кількість аварій на дорогах, тим самим зберігши безліч життів.

Неймовірна природа Західної частини України, а саме Волинської, Львівської та Рівненської областей, буде вигідно виділятися, підкреслена новими автодорогами.

Погодьтеся, що провести укладання дороги будь-якої складності в найкоротші терміни візьметься не кожна фірма. А вже здійснити таке, не втративши в якості – і поготів. Ми ж, без удаваної скромності, вміємо, практикуємо, втілюємо!