Особливості асфальтування доріг в Україні

WRG asfalt Особливості асфальтування доріг в Україні

У зведенні, реконструкції або ремонті дорожнього шляху саме асфальтуванню відводиться головна роль. Такий тип дорожнього полотна застосовується на дорогах будь-якого призначення і з будь-якими погодними умовами на всій території нашої країни. Крім трас цей спосіб покриття використовують на територіях біля житлових і промислових будівель, спортивних майданчиках, парковках, міських площах і т. д.

Асфальтування – це не просто укладання асфальту, а низка технологічно складних процесів (розподіл, укладанні та ущільненні асфальтобетонної суміші на підготовлену площу, з дотриманням усіх необхідних умов для її застигання).

Компанія West Road Group спеціалізується не тільки на асфальтуванні доріг, а й виробляє асфальтобетонне покриття високої якості. Наша сировина виготовляється за рецептурою і технологією, затвердженою ГОСТом, і проходить обов’язкове лабораторне дослідження.

3 основних етапи асфальтування доріг

Фахівці розділили технологічний процес асфальтування доріг на три етапи:

 1. Підготовчий – включає в себе роботи, пов’язані з підготовкою поверхні до асфальтоукладача. Нижній шар ущільнюють і домагаються необхідної рівності, очищають (усувають вологу, бруд і пил), грунтують поверхню емульсією або бітумом.
 2. Наступним етапом є безпосередньо укладання асфальтобетонної суміші. Цей процес може бути як механізованим (повністю здійснюється за допомогою спецтехніки), так і виконаним вручну (застосовується на невеликих або важкодоступних для габаритної техніки ділянках). Також, обидва ці способи можуть використовуватися в тандемі.
 3. Після укладання асфальтного шару, свіжу поверхню необхідно ущільнити. Власне, це і є третій етап асфальтування. Залежно від ситуації, професіонали WRG застосовують різні катки та методи ущільнення.

Яка ціна асфальтування дороги

Важливе питання, яке цікавить клієнтів компаній з надання дорожньо-будівельних послуг, це звичайно ж вартість асфальтування дороги.

Щоб отримати конкретні цифри, необхідно врахувати безліч чинників, а саме:

 • вид асфальтобетонного складу;
 • товщину дорожнього покриття;
 • категорію автодороги;
 • розмір транспортного навантаження на дорогу та інші.

Вартість асфальтування дороги, як, втім, і будь-яких інших послуг і товарів всієї індустрії, в умовах української ринкової економіки, формується виходячи зі співвідношення попиту і пропозиції.

Кінцева ціна асфальтування дороги безпосередньо залежить від таких факторів, як:

 • вартість аналогічної послуги у компаній-конкурентів;
 • ціни на матеріали і спецтехніку;
 • витрати на оплату роботи фахівців;
 • затребуваності даної послуги.

Компанія WRG,

– маючи піввіковий досвід роботи в будівельно-дорожнії сфері;

– поклавши 1700 км доріг;

– будучи лідером даного виду робіт в Луцьку і області, охоплюючи більшу частину Західної України (Львів, Рівне і області, Ковель, Нововолинськ);

– вважаючи за краще комплексний підхід до справи (маючи своє виробництво асфальтобетону і власний автопарк спецтехніки) гарантує надійність дорожнього полотна за прийнятною ціною.

Для докладної консультації телефонуйте за номером, вказаним на сайті.