Безпека руху

WRG bezpeka Безпека руху

Фактори, що впливають на безпеку руху

Яку дорогу можна вважати якісною і безпечною? Ту, яка має відповідний затвердженим державним нормам експлуатаційний стан і високий технічний рівень.

На експлуатаційний стан доріг впливають не тільки мінливі фактори (погода, автомобілі) але і такі моменти, як умови руху, характеристики інженерної конструкції дороги (стан і міцність, рівність і зчеплення поверхні та ін.).

Технічний рівень зібрав в собі ряд постійних, геометричних параметрів, таких як довжина і ширина шляху, висота насипу, кут підйомів і спусків. Загалом, всі точні дані кожної окремої дороги.

Безпека руху в Україні

За допомогою проведення ряду досліджень, вчені нашої країни розділили фактори, що впливають на безпеку руху, на два види.

  • Об’єктивні – це фактори дорожньої-транспортної системи. До них варто віднести якість дорожнього покриття, наявність колесовідбійників, бордюрів, розмітки, знаків, світлофорів та освітлення.
  • До суб’єктивних слід віднести професійний (знання правил дорожнього руху, досвід і навички водіння) і культурний (тверезість за кермом) рівень водіїв і пішоходів.

Компанія WRG не тільки веде роботи по будівництву, реконструкції і ремонту доріг Луцької, Волинської, Львівської та Рівненської областей, але і встановлює бар’єрні огорожі, дорожні знаки і наносить розмітку на полотно. Ми любимо комплексний підхід, тому впевнені не тільки в своїх фахівцях, а й в матеріалах, з якими маємо справу. Основна робота компанії WRG націлена на те, щоб в будь-якому куточку України (в Рівне, Ковелі чи Володимирі-Волинському) з’явилося якомога більше якісних доріг, і фраза “безпечний рух” у іноземців стала асоціюватися з автодорогами нашої країни.