Послуги перевезення

WRG label-perevezennya Послуги перевезення

Послуга перевезення від компанії WRG

Ви приватна особа або представляєте інтереси компанії, якій необхідно перевезти вантаж з пункту А в В? Компанія West Road Group надає послуги вантажних перевезень. Велика кількість вантажних автомобілів нашого автопарку і досвідчені водії доставлять вантаж за призначенням у цілості і вчасно.

У нас знайдуться надійні вантажні авто як вітчизняного виробництва: Камаз, МАЗ, ЗІЛ, так і представники європейських концернів – німецький MAN і DAF з Нідерландів. Трал і лафет, також наявні в автопарку WRG, це вантажні причепи-платформи для перевезення будівельної техніки. Потрібно перевезти щебінь, пісок, грунт, будь-які інші будівельні матеріали, автомобілі або техніку? Ви на вірному шляху. Завдяки такій різноманітності парку машин ми готові виконувати замовлення різної складності. Крім асортименту спеціалізованих авто знайдеться ще ряд причин, чому вам варто скористатися послугами нашої компанії.

Плюси співпраці з WRG

  • Гарантія цілості й схоронності вашого вантажу;
  • компетентні співробітники з високим рівнем кваліфікації;
  • охоплюємо Волинську, Рівненську та Львівську області;
  • п’ятдесятирічний досвід компанії;
  • високий рейтинг на ринку послуг;
  • надійні і якісні автомобілі.

Послуга перевезення в Україні та її вартість формуються і прораховуються в кожному випадку індивідуально. Ціна за один кілометр маршруту може коливатися від ступеня складності шляху і термінів доставки. Тариф на оренду спецтранспорту в нашій країні залежить від того, на якому способі транспортування ви зупинитеся. Також на ціноутворення впливають такі фактори, як вага вантажу, відстань між пунктом відправлення та призначення, швидкість доставки та ін.

Замовити перевезення вантажу можна залишивши на сайті WRG заявку або зателефонувавши за телефоном +380 (50) 141 00 00, і обговоривши всі моменти з диспетчером, а також отримавши всю необхідну інформацію.