Послуги спец техніки

WRG label-poslugy-utrymannya-dorig Послуги спец техніки

Послуги дорожньої техніки

З часів виникнення перших цивілізацій будівництво стало невід’ємною частиною людської повсякденності. Перші будинки і дороги зводилися суцільно вручну, але з появою і розвитком такої науки, як машинобудування, обсяг фізичної праці в даній сфері суттєво скоротився.

У цій статті мова піде про техніку, яку в наш час широко використовують в дорожньо-будівельній галузі. Отже, дорожньо-будівельні машини – це спеціалізована автомобільна техніка, яку застосовують для будівництва, утримання і ремонту дорожнього полотна.

Дорожня техніка в оренду або послуги ДСМ

Однією з послуг, що надаються будівельною компанією West Road Group, є оренда дорожньо-будівельної техніки. “Комплексний підхід” – це девіз нашої компанії, тому ми не просто здаємо ДСМ (дорожньо-будівельні машини) в ваше тимчасове користування, а надаємо техніку разом з послугами наших компетентних фахівців. Завдяки величезному досвіду (вік компанії вже перевищує півстоліття) і високій кваліфікації кадрів, продуктивність спецтехніки за одну одиницю часу зростає в рази.

Види дорожньо-будівельної техніки, яка є в автопарку WRG

Залежно від області застосування, ДСМ можна умовно розділити на групи:

  • Землерийна техніка – бульдозери, екскаватори та автогрейдери. За допомогою перших (ДЗ – 42) зрізають і переміщують пласти грунту, тим самим готуючи будівельний майданчик. Екскаваторами фірми Atlas (Німеччина) виривають котловани. Автогрейдери компаній LIUGONG і BGD беруть участь у зведенні дорожньої поверхні і використовуються в плануванні основи дороги.
  • Техніка для укладання дорожніх покриттів – до неї відносяться катки, фрези і асфальтоукладальники. Котки таких фірм, як AMMANN (Швейцарія), німецький Bomag і чний Stavostroj, утрамбовують шари дорожнього полотна. Голландською фрезою фірми WIRTGEN зрізається пласт покриття. А про призначення третього варіанту бренду DYNAPAC, який прибув до нас зі Швеції, все ясно з назви – застосовується для укладання асфальту.
  • Для перевезення вантажів у автопарку є надійні вантажівки і самоскиди МАЗ і КАМАЗ.
  • Автокран КАМАЗ 55111 забезпечує підйом і переміщення вантажів.

На сьогоднішній день компанія West Road Group – це потужна виробничо-будівельна структура, яка відома не тільки в Луцьку, Львові, Ковелі і всій Волинській області, а й є одним з найбільших підприємств в дорожньо-будівельній сфері України. Висока якість робіт і будівельних матеріалів контролюється сертифікованою лабораторією. У нашому автопарку сучасна техніка провідних європейських виробників, під час виконання робіт застосовуються новітні технології, і співробітники досконало володіють навичками користування дорожньо-будівельними машинами.

Для економії власного часу та отриманні детальної інформації про умови оренди дорожньої і будівельної техніки дзвоніть нам за телефоном +380 (50) 141 00 00. Оператор відповість на всі питання, обговорить з вами бюджет і терміни виконання робіт. Ми гарантуємо оперативність, якість і гнучкі умови для надання техніки.