Проектування

WRG proektuvannya-1 Проектування

Дороги – це важлива частина інфраструктури будь-якого населеного пункту. Саме вони сполучають між собою міста і країни, тим самим забезпечуючи розвиток торгівлі, сільського господарства, промисловості, і всієї економіки країни в цілому.

Компанія West Road Group вже багато років спеціалізується не тільки на ремонті доріг, але і на створенні нових магістралей: від проекту і до здачі готового об’єкта. Створені нами дороги успішно поєднують міста і селища Волинської, Львівської та Рівненської областей. Сьогодні ми розповімо вам як відбувається процес проектування автодоріг.

Як проектуються дороги в Україні

Створення проекту майбутнього дорожнього полотна починається з докладного вивчення місцевості, на якій воно в майбутньому з’явиться. Тому можна сміливо стверджувати, що дослідження і проектування автомобільних доріг нерозривно пов’язані. Фахівці WRG виїжджають на місце, і проводять всі необхідні дослідження геологічних, техногенних, і кліматичних умов.

Проектування автомобільних доріг контролюється нормативно-правовою базою України. При цьому проект охоплює не тільки конструкцію самого дорожнього шляху, але і всі необхідні додаткові споруди і комунікації.

Проектувальники WRG відразу підрахують кількість матеріалів, визначать технічні характеристики, до проекту будуть залучені наші компетентні співробітники і необхідна техніка з автопарку компанії.

Приступивши до проекту дороги, інженер врахує не лише її пряме призначення, а саме з’єднання населених пунктів між собою, але і стандарти безпеки для всіх учасників дорожнього руху.

При проектуванні дороги важливо розрахувати не тільки існуючі навантаження, але і можливу перспективу на найближчі пару десятків років.

Визначаючись з видом дорожнього покриття, числом смуг та іншими параметрами (індивідуальними для кожної дороги) важливо приділити особливу увагу технічній класифікації траси, правильно розрахувати навантаження від потоку авто, з прогнозом на її збільшення в майбутньому.

План разом з кошторисом, технічною документацією, і кресленнями конструкції необхідно оформити як робочий проект. До готового матеріалу додаються докладні пояснення і обґрунтовується кожне рішення, яке планується впровадити під час будівництва об’єкта.

Це ще не кінець. Готовому проекту належить витримати ряд експертиз і перевірку на відповідність ГОСТам. У ній можуть брати участь не тільки представники державної інспекції, але і інспектор тієї області, в якій планується зведення дороги. Після закінчення всіх необхідних перевірок замовник може бути впевнений, що готовий проект повністю відповідає всім державним нормативам і може бути успішно втілений в життя.

WRG – це сучасне, успішне підприємство, яке якісно, ​​ефективно і швидко виконує всі дорожньо-будівельні роботи за новітніми технологіями, постійно оновлюючи свій техно- та автопарк. Наша організація не тільки надає послуги, а й має власний завод з виробництва таких матеріалів, як асфальтобетон, бруківка, бордюри і т.д.