Реконструкція та ремонт доріг

WRG label-rekonstruktsiya-ta-remont Реконструкція та ремонт доріг

Протягом усього періоду експлуатації дорожні магістралі методично піддаються впливу машин, а також температурних, кліматичних перепадів та опадів. У комплексі ці чинники провокують утворення деформацій і різного роду руйнувань дорожнього полотна.

Компанія West Road Group якраз спеціалізується на усуненні такого роду неприємностей. Ми беремо активну участь в реконструкції і ремонті транспортної мережі таких міст як Луцьк, Львів, Ковель та ін.

Реконструкція та ремонт доріг: послуги WRG

Реконструкція автодоріг – це заходи по оновленню пошкодженої дорожньої поверхні, не змінюючи траєкторію траси і використовуючи існуючу основу, але при цьому відновлюючи штучні споруди.

Організація WRG надає такі послуги з ремонту доріг:

  • спорудження і розширення земляного полотна, основ і верхнього шару покриття;
  • планування і зміцнення відкосів;
  • посилення старого дорожнього покриття;
  • будівництво нових доріг;
  • поверхневу обробку полотна;
  • капітальний ремонт;
  • ямковий ремонт та заливання тріщин в дорожньому покритті.

Поверхнева обробка дозволить захистити поверхню дороги від руйнувань, попадання вологи, забезпечить підвищену зносостійкість. До матеріалів, які можуть входити до складу обробки, належать щебінь, бітум, бітумна емульсія і різного роду мінеральні добавки.

Капітальний ремонт проводиться на окремих ділянках покриття, і передбачає реставрацію поперечного профілю дороги і земляного полотна, удосконалення системи водовідведення з відновленням міцності покриття.

За допомогою ямкового ремонту виникає можливість замінити пошкоджену ділянку дороги площею до 25 м². Такий ремонт доріг WRG виробляє за допомогою асфальтобетонної суміші європейської якості власного виробництва.

Закладення тріщин в асфальтобетонному дорожньому покритті рекомендується здійснювати в теплу пору року. Очищену, суху поверхню заливають бітумом або мастикою з цього ж матеріалу. Його в’яжучі властивості забезпечують герметичність поверхні, і не дозволять проникнути вологі в асфальт.

Завдяки комплексному підходу компанії WRG до будь-якої справи, в нашому арсеналі є матеріали високої якості власного виробництва і автопарк спеціалізованої техніки. Всі роботи здійснюються фахівцями своєї справи, які регулярно підвищують кваліфікацію (інженерами, дизайнерами, робочими).

Щоб отримати повну картину про вартість послуги, яка вас цікавить, залишайте заявку на сайті, або телефонуйте нам. Гарантуємо компетентну консультацію і складання кошторису для вашого проекту.