Компанія WRG: будівництво пішохідних доріжок

WRG pishokhidni-dorizhky Компанія WRG: будівництво пішохідних доріжок

Всі ми чули вислів, що рух – це життя. Для того, щоб рухатися, та ще й побільше, нам було комфортно, просто необхідні зручні пішохідні доріжки та майданчики для прогулянок.

Компанія West Road Group знає про тротуари все не з чуток. На нашому рахунку кілька виграних тендерів і завершених проектів по будівництву і ремонту пішохідних зон в Луцьку і області. Надані WRG послуги виконуються строго відповідно до державних норм і стандартів.

В якості дорожнього покриття для пішохідних і паркових доріжок пропонуємо два варіанти (тим більше, що виготовляємо матеріали ми самостійно, у власних цехах):

  1. асфальтобетон;
  2. бруківка.

Нижче познайомимося з ними докладніше, щоб надалі розуміти, на якому вигляді покриття, в кожній окремій ситуації, слід зупинити свій вибір.

Асфальтування доріжок або бруківка

  • Для асфальтування паркових доріжок використовується асфальтобетонна суміш. Вона виготовляється на підприємстві WRG шістьма різними рецептурами, з затвердженою ГОСТом характеристикою. При виробництві асфальтобетону застосовуються найсучасніші технології і матеріали, зокрема щебінь різних фракцій, відсів, бітум, спеціальні модифікатори і адгезійні добавки, що істотно поліпшують довговічність і якість цього виду дорожнього покриття.
  • Одним із сучасних і перспективних напрямків у проведенні робіт з благоустрою прибудинкових територій, тротуарів, паркових доріжок і площ є укладання бруківки. До переваг цього матеріалу перед асфальтобетонним покриттям можна віднести довговічність, екологічність і велику різноманітність форм і кольорової палітри. Завдяки цим якостям бруківка припаде до смаку навіть самому вимогливому естету. А з чого ж цю саму тротуарну плитку виготовляють? Все дуже просто: бетон, гравій, барвник. Всі компоненти змішуються за допомогою спеціального пристрою (бетономішалки) і розкладають по формах. Ще кілька технологічних моментів, 2-3 дні і плитка готова.

Етапи будівництва паркових доріжок:

  • до роботи приступають із заздалегідь підготовленим планом розташування доріжки і точними вимірами.
  • Краї позначеної зони обрамляються траншеями для закладання в них бордюрів.
  • Далі слідує підготовка основи для майбутньої пішохідної доріжки.
  • Тепер настала черга укладання асфальтобетонного покриття або бруківки. У першому випадку знадобиться асфальтоукладальник відповідного розміру (каток). У другому ж необхідно зробити ще кілька маніпуляцій: подбати про рівність і ущільненні поверхні. Укладання бруківки – це цілком і повністю ручна праця.

Чому ви захочете співпрацювати з нами? Тому що ми пропонуємо відразу весь комплекс послуг, включаючи роботу фахівців, продаж матеріалів і надання спецтехніки. Вартість будівництва доріжок буде безпосередньо залежати від обраного матеріалу, фактичної площі проекту і ще ряду чинників, які ми врахуємо, консультуючи вас за номером телефону (шукайте в розділі Контакти). Давайте разом прикрасимо міста нашої країни (Львів, Рівне, Ковель та ін.) сучасними тротуарами і площами.