Асфальтобетонне покриття

WRG asfalt Асфальтобетонне покриття

Асфальтобетонне покриття від виробника

Компанія WRG розпочала свій шлях в далеких сімдесятих роках минулого століття. За більш ніж 50-ти річну історію відбулося безліч подій, але наш девіз залишився тим самим: “Спеціалізована організація повинна бути комплексною і самодостатньою”. Займаючись будівництвом і ремонтом доріг, ми подбали про те, щоб для роботи фахівці використовували матеріали власного виробництва підприємства.

З цією метою в 1980 році було завершено будівництво першого нашого асфальтобетонного заводу потужністю 10 тонн на годину. Не припиняючи розвиватися і вдосконалюватися у своїй справі в 1991 році був побудований другий, вже з іншими потужностями, завод в селі Голишев Волинської області. На даний момент це реконструйоване, високотехнологічне підприємство, що дає 30 тис.тонн асфальтобетону на рік.

Що таке “асфальт” і де його використовують

Отже, асфальт – це суміш бітумів (отримується природним або штучним шляхом), нафтових і мінеральних матеріалів. Для нього характерні темний колір і в’язка консистенція.

Застосування асфальту в промисловості дуже різноманітно:

  • в якості клейового складу, затирання або гудрону;
  • для виготовлення деяких матеріалів, які використовують для покрівлі дахів (бітумна черепиця, руберойд);
  • з нього виходить електро- і гідроізоляція;
  • при виробництві лакофарбових матеріалів.

Уявіть собі, ми навіть носимо асфальт в якості одягу і взуття, так як замінник шкіри також отримують з його участю.

Незважаючи на таке різноманітне застосування цього матеріалу, основною галуззю використання асфальту була і залишається дорожньо-будівельна (дорожній бітум і емульсії, асфальтобетонні суміші та мастики).

Як купити асфальт у WRG

Асфальтобетонні суміші компанії WRG виробляються по шести рецептах, які повністю відповідають державним стандартам України. Залежно від різного роду факторів (гідрогеологічних умов, ухилу дороги, навантаження на покриття та ін.) Асфальт необхідно купити різний, спеціально адаптованого типу.

Висока якість матеріалу, виробленого на заводі WRG, не з чуток відома фахівцям даної галузі.

Наш асфальт справжній призер: отримав таку нагороду, як “Вища проба” від Асоціації ділових кіл України і увійшов до сотні кращих товарів України, за версією Держспоживстандарту.

На підприємстві, для виготовлення асфальтобетону, використовуються найсучасніші технології. Для поліпшення якості продукції застосовуються агдезійние добавки, модифікатори і бітум (його виробляють з нафти зі зменшеним вмістом сірки).

Так, дійсно, модифікований асфальт має більш високу вартість, ніж його звичайний побратим. Але, як говорить народна мудрість: «Скупий платить двічі”. Тому краще один раз купити якісний асфальт, ніж через короткий час спостерігати діри в дорожньому покритті, і витрачатися на його ремонт або заміну.

Використовуючи в рецептурі виготовлення асфальту спеціальні компоненти, фахівцям вдалося добитися довговічності і надійності матеріалу, тим самим збільшивши термін його служби в два рази.

Щоб купити асфальт у WRG, вам зовсім не обов’язково їхати до нас в офіс. Ви можете знаходитися у Львові, Нововолинську або Рівне, і мати під рукою гаджет з виходом в інтернет. Достатньо зв’язатися з нами за телефоном, вказаним на сайті в розділі “Контакти”. Обіцяємо докладну консультацію і взаємовигідне співробітництво!