Якісне білощебеневе покриття

WRG biloshchebeneve-pokrittya Якісне білощебеневе покриття

Будівництво сучасних автошляхів потребує високоякісного професійного обладнання та кваліфікаційних спеціалістів.  Компанія West Road Group якісно будує різні типи доріг, враховуючи всі встановлені норми та правила безпеки.

Білощебеневе покриття – одне з наших головних направлень роботи. Будуючи такі типи доріг, використовуються піщано-щебеневі суміші. Наші досвідчені спеціалісти завжди враховують можливість щодо використовування місцевих матеріалів: гравія та гравійно-піщаної суміші.

Якщо необхідно прокласти дорогу для пішоходів або транспорту в сільській/ заміській місцевості, даний тип автошляху підійде якнайкраще. Укладання доріг щебнем вважається оптимальним та доступним варіантом у порівнянні з асфальтовим та іншим покриттям, тому що:

        має значно меншу вартість;

        технологія укладання легша;

        виконується швидше.

Ми допоможемо збудувати зручну дорогу, що буде відповідати усім потребам замовника, а головне – буде слугувати довго, зберігаючи всі свої властивості!

WRG yakisne-biloshhebeneve-pokryttya-2-300x200 Якісне білощебеневе покриття

Чому білощебеневе покриття доріг дешевше?

 

Дійсно, білощебневе покриття доріг значно дешевше за інші. Засипка, підготовка та підтримання щебеневої дороги досягається завдяки таким аспектам:

        задля своїх функцій, не вимагає використання додаткового покриття;

        практично не потребує догляду (треба лише підтримувати щільність насипом);

        не вимагає при будівництві залучення додаткової техніки, ущільнення.

Додаткова техніка при реалізації такої послуги залучається тільки в тих випадках, коли потрібне покриття з декількома шарами. В цьому разі залучається спеціалізована будівельна техніка з гідравлічним пресом. Щоб ущільнити шар з піску та щебню використовується каток – тільки ця техніка і буде потрібна для роботи зі щебнем.

WRG wrg-yakisni-dorogy-2-300x200 Якісне білощебеневе покриття

Звертаючись до нашої компанії, Ви отримуєте: гарантію якості, лояльні ціни та оперативний сервіс обслуговування. Витрати розклинювального матеріалу призначаємо залежно від розміру та міцності щебню основної фракції та типу конструктивного шару, згідно норм. Кожен етап роботи чітко контролюється.

Наші професіонали завжди проконсультуюсь та допоможуть зробити правильний вибір! Звертайтесь до нас за телефоном, що бачите на сайті.

Висококваліфіковані спеціалісти компанії WRG швидко та якісно впораються з масштабами різного рівня складності та знайдуть індивідуальний підхід до кожного клієнта.