Про нас

WRG label-pro-nas Про нас

На сьогоднішній день WRG – сучасне підприємство, яке якісно, ефективно та швидко виконує всі дорожньо-будівельні роботи за найновішими технологіями. Маємо свій технологічний асфальтобетонний завод потужністю 60т.год. ,що повністю автоматизований, до нього підведена залізнична колія, є естакада для вивантаження сипучих матеріалів. Також  власне сховище для бітуму, офіс та будівельна лабораторія, створена з метою забезпечення контролю за якістю виконання робіт по будівництву і ремонту автомобільних доріг. Лабораторія оснащена відповідним обладнанням і засобами вимірювань для проведення випробувань наступних матеріалів: пісок, щебінь, цемент, бетонні суміші, бетон, бітум, асфальтобетонні суміші і асфальтобетон. Вона здійснює контроль за технологічними процесами при виробництві асфальтобетонних сумішей і їх вкладанні на об´єктах будівництва.

В компанії протягом останніх років стабільна динаміка всіх показників виробництва, завдяки прогресивним технологіям та кадровому потенціалу.

West Road Group є лауреатом багатьох національних рейтингів, за її плечима тисячі кілометрів збудованих та відремонтованих доріг.

WRG label-pro-nas2 Про нас

А тепер трішки історії, та як все починалося. 

Дорожня фірма « Луцька дорожня пересувна механізована колона»  була заснована в 1968 році, тоді й розпочалась історія нашої шляхово-будівельної організації. Обсяг робіт був надзвичайно великим, тоді асфальту не було, і основним видом покриття була щебенева дорога, гравійна дорога, бруківка.

У 1980 році  ми прийняли рішення , та збудували свій асфальтобетонний завод, і перейшли на асфальтобетонне покриття. За останні роки відбулась його реконструкція та модернізація, і тепер це сучасний  та потужний завод. WRG – завжди була на передових позиціях у розбудові доріг в області. За час роботи нашої фірми, ми здали в експлуатацію більше тисячі кілометрів доріг, виконано благоустрій територій, ввели в експлуатацію сотні об´єктів соціально-культурного призначення ( школи, садки, санаторії, табори ). Також було збудовано чотири злітно-посадочні смуги для сільгоспавіації.

Ми завжди ставимо перед собою головне завдання – якість робіт, і впевнено цього дотримуємось!