Чищення доріг від снігу

WRG label-chishchennya-dorig-vid-snigu Чищення доріг від снігу

Послуга чищення доріг від снігу

Чистий шлях – запорука безпечного руху транспорту. У зимову пору це як ніколи актуально, адже снігопади бувають так раптово, а комунальні служби так до них не готові.

Якщо сніг не прибрати вчасно, а на вулиці буде продовжувати триматися мороз, намети перетворяться в пласти з коліями і накатами, які суттєво ускладнять дорожній рух і можуть створювати аварійні ситуації. З уже утворившимися, заледенілими заметами в змозі впоратися тільки спецтехніка.

Частка доріг в Україні з WRG

Якщо ви зіткнулися з такою ситуацією – телефонуйте в компанію West Road Group по телефону +380 (50) 141 00 00. Ми співпрацюємо не тільки з фірмами, але і з ОСББ, кооперативами та приватними особами Західної України (Волинська, Рівненська та Львівська області) .

 

Фахівці компанії WRG здійснюють прибирання снігу і льоду з допомогою такої снігоприбиральної техніки, як грейдери і навантажувачі. При необхідності вивезення снігу з розчищеної території, в нашому автопарку є вантажні автомобілі (самоскиди).

Прибирання снігу на дорогах може відбуватися не тільки спецтехнікою, а й впливаючи на нього спеціальними реагентами, які умовно поділяються на дві групи:

  • рідкі – наносяться на дорогу з допомогою поливально-мийних машин.
  • Сипучі – для їх рівномірного розподілу на проїжджій частині використовується відповідна спецтехніка.

Такі небезпечні ділянки траси, як міст, крутий спуск або тунель, правильно обробляти реагентами в першу чергу, з початком снігопаду.

Кредо компанії WRG в такому питанні, як прибирання доріг від снігу (замовити яке можна, залишивши заявку на сайті) – оперативність. Вчасно задіявши всю необхідну техніку, можна уникнути перевантаженості потоку транспорту і пробок на дорозі.

На формування вартості даної послуги впливає ряд факторів:

  • розмір площі, яка потребує очищення;
  • задіяна техніка;
  • використання реагентів;
  • необхідність вивезення прибраного снігу.

З питаннями, щодо ціни або уточнення деталей – звертайтеся в офіс компанії West Road Group, телефон для зв’язку зазначений вище.